Budżet Obywatelski 2019 – Grzegórzki – Spotkanie i burza mózgów

Jeśli masz pomysł na projekt do Budżetu Obywatelskiego 2019, ale nie wiesz, jak go przygotować lub potrzebujesz inspiracji 📝- zapraszamy na otwarte spotkanie aktywnych mieszkańców Grzegórzek, które odbędzie się 7 maja o godz. 18 w KDK przy ul. Bobrowskiego 6.

Wydarzenie na fb:
https://www.facebook.com/events/2328054347253407/

Do końca maja można składać projekty w Budżet obywatelski miasta Krakowa. Do dyspozycji na działania ogólnomiejskie jest 30 mln zł, a na Grzegórzkach – ponad 800 tysięcy zł❗❗❗
Spotykamy się we wtorek 7 maja o godz. 18.00 w KDK przy ul. Bobrowskiego 6. To okazja, aby porozmawiać o swoich pomysłach z innymi mieszkańcami Grzegórzek, zastanowić się co można jeszcze zaproponować, aby dzielnica i miasto było piękniejsze, bardziej przyjazne i bezpieczne dla jego mieszkańców. To także okazja do zapoznania się👫 :).
Na spotkaniu będą obecne osoby, których projekty wygrały poprzednie edycje BO – podzielą się z nami swoim doświadczeniem jak krok po kroku napisać projekt.
Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych bez względu na wiek. Formuła spotkania – otwarta, swobodna burza mózgów.

Dodaj komentarz